OLD EDWARDIANS’ ASSOCIATION

MEMBERSHIP LIST - MAY 1991

Acaster R, S17; Adamczyk Robert, S10; Adsetts W N, S10; Allcock Miss K, S10; Allen (Miss L & J), S7; Lord Allen of Abbeydale, TW20 ; Allsop E, S10; Amos Justin P, S11; Anderson D, S10; Andrews Simone, S10; Angell J T, S30; Armstrong, W (Miss), ?; Armytage D G, NG22; Armytage M G, S11; Ashton S, S17; Atherton J, S10; Atkinson C J, S10; Auckland R (Miss), S; Auger Philip, S12;

Bailey Eric, ?; Bailey Frank, B93; Bailey Spencer, S6; Bains H, S30; Baker P S, S10; Balbirnie Dr J P E, S81; Baldwin C Miss, S8; Bamford M, S10; Barber M, S11; Barlow R O, S; Barnard R, S10; Barnard S, S10; Barraclough D R, Alderley Edge; Barrot G, S18; Barwick G L, S10; Beardshaw R (Miss), S10; Bedwell A M, S10; Beeley Dr P R, LS16; Bell Peter, S8; Bentley B, S10; Bethell J S, S; Beynon D W S, Herts; Bingham J, W4; Binns E [Miss], S10; Binns P, S10; Blagden M A, S; Bland W F, OX2; Bogush J, S10; Bothamley Edward, S6; Brackenbury C L, S6; Bradshaw Michelle L, S6; Bradwell M (Miss), ?; Brailsford Laura, S9; Bramhall S G, S10; Brennan E, CB3; Broadhurst T, S11; Brookman I, S30; Brown Abigail, S10; Brown D, ?; Brunt C, S10; Bryan Jason, S10; Buckle I, S10; Bugg Gareth, S30; Bunce D G, LS17; Bunting A C (Miss), S10; Burrows Randolph, S10; Butler D, ?;

Cannings R, S10; Cantrell David, M; Cantrell W H, CV32; Carlisle J M (Sir), S17; Carter Michael, S10; Chapman S K, S11; Charles David A, B91; Charlesworth K, Salford; Clark J, S10; Clark R, S12; Clarke J, S11; Clarke R D, Hants; Cleary J [Miss], S5; Clegg J [Miss], S10; Clixby G, London; Codd G R, S7; Collins I R, S16; Connolly C [Miss], S10; Connolly S, S10; Cook T G, S10; Cooke David, S7; Cooke R J, S11; Crawshaw G, ?; Creese K J H, HG2; Crofts W, S10; Crosskey R E, S10; Cryer A, S11; Cumming G J, S10; Curtis K L [Miss], S10;

Dabbs R A, S17; Daily Helen E, S11; Darker J [Miss], S5; Darlow C, S10; Davidson D, S; Davidson J D, S7; Davies L W, S; Dawson Rebecca Miss, S10; De La Torre E [Miss], S11; Dickens Dr P G, OX; Dickinson John R, CO12; Ditchfield Tony, S; Dixon D, S10; Dixon R, S10; Dooley Angela, S43; Drake A B, S10; Ducker Christian, S10; Duncan B, S8;

Earp R P, Retford; Edmonds M, S10; Edwards P D, S10; Edwards R, S10; Eke Vincent, S17; Elliff B, S11; Elliot D, S10; Elliott D A, CO3; Elvidge J, S3; Everingham D, S10; Everitt Peter K, RH14 ;

Fairhead B R, S11; Fawcett G Miss, S10; Fells Dr P, N3; Fells Prof I, NE3; Fenocchi S, S11; Ferguson W, Stockton-on-Tees; Finusanmi Julie Y, S6; Fletcher P K, S10; Fletcher S (Miss), Retford; Fothergill Chaanah, S10; Fox R M, S17; French J, ?; Frost P J, S11;

Gardner J (Miss), Stroud; Gladwin Nicola, S10; Goodacre P, S10; Green P S, YO2; Green S, S17; Grice Andrew, S2; Guest R, S30;

Hall B G, S17; Hall Mrs D, S7; Hall S, S10; Hamid K, S10; Harding S, S11; Harper D C, S10; Harrison A F, ?; Hartley N, S10; Havenhand R, S10; Haywood K, ?; Headridge Peter, S17; Healey T, S10; Heath J M, S30; Heaton R, Sandbach; Hemming J [Jnr ], Lowestoft; Hemming J C, S10; Hepworth Zoe [Miss], S10; Hill Jim, S; Hill R H, St. Helens; Hill S, S10; Hill Samantha [Miss], S30; Hilton P J, S11; Hodds M I, S3; Holmes Tony, S; Hosking Emma-Jane, S10; Howard J D, S80; Howell M, S11; Howson R, ?; Hoyland Sara, S6; Hutchinson J R, S11;

Ibbotson J, S10;

Jackson N, S17; Jackson R, S10; Jackson R H, S17; Jepson A, S11; Jepson M J, Wakefield; Johnson F V, S11; Jones P 0, S17; Jones S, S11;

Kaviani S, S19; Kay D H, S; Kay R, S10; Kay R [Miss], S11; Kay S, S11; Keighley D W, CV32; Kemp N, S10; Kinderlerer A Miss, S10; Kirby J M, S10; Kirkman D J, S17; Kirkwood R, S10; Knowles B, WF9; Knowles Janice, S10;

Laming M, S30; Langley C, ?; Leatherbarrow C (Miss), S10; Lee B V, Rotherham; Lewis M, S10; Lindsay Dr D, W9; Lindsay R J, S8; Linfoot C J H, S30; Lockwood K [Miss], S3; Lodge Peter, S10; Lösel E [Miss], S10; Lösel P, S10; Lösel T, S10; Loukes D G, LS23; Loynes R, S10; Lucas A, S10; Ludlow Emma, S10; Ludlow John, S10; Hong Liu, S10;

Macdonald F [Miss], S6; Mahony E, S17; Maitlis Emily Miss, S10; Marsh J E [Miss], S11; May Dr M J, S10; Mayo Alison, S11; McFarlane D, ?; McFarlane P, ?; McHale A [Miss], S10; McLure J, S10; Melling F, S10; Mellor Sarah, S10; Meredith D M, S; Meredith J G, S8; Millar R, S10; Millington A [Miss, S6; Millward M, CV; Milne A, S10; Milsom Paul, S17; Moore S (Mrs), ?; Morfitt C N & J E, S10; Morrison D, S10; Morrison Nicola, S9; Mottershaw I, CH4; Moulson P S, ?; Mousley Dr A A, NG20; Mower C M, S17; Munro D C, S10; Myers R, S10;

Najar Khurshid, S10; Neal R [Miss], S10; Needham S R, S17; Newsom I W, S; Nimmo R W, S11; Nortcliffe R, S6; Nowill J, DE4; Nustedt K [Miss], S10; Nutter J R, SK17;

Ollerenshaw A, S11; Orton G A C, Derby; Osgerby H [Miss], S10; Ownsworth W H, Sheffield;

Padmore Catherine, S12; Paramore S J, ?; Parker F I, Bakewell; Parkin J E, S18; Parkin M, S; Parkin M H, S17; Parr J, S11; Payne M, S11; Payton-Green R, ?; Peace C A J, Pontefract; Peacock E D, 2HH; Pearson J [Miss], S10; Pelton Trudy A, S7; Philbedge C, S10; Phillips J R, S10; Potesta M, S11; Potesta S, S11; Powell Steven, S12; Prestan S, S11; Preston S, S10; Price S J, ?; Priestley T, S10; Proctor F S, YO6; Proctor Hannah Miss, S10; Proctor L, Cornwall;

Rahmen Tumpa, S12; Rangecroft R, PL13; Ravenhall Sarah, S6; Rawson F N, S10; Reaney Joanne E, S10; Reaney P, S10; Rees J [Miss], SK17; Revill J [Miss], S10; Rippon John, S10; Roberts P, S6; Robinson G L, S11; Robinson P J, L63; Robinson T K, G; Rosenberg J, W2; Rossington G, S10; Round B, S11; Rowlands D, S30; Roy David, S10; Royds Rachel, S10; Ryalls Karl, S30;

Sanderson R, S11; Sartin J E, DE; Saunby J, S30; Scott A, S10; Scruton S, S10; Seal D A, S7; Selvey Marion, ?; Sergeant C I, ?; Seyd B J, S10; Shaddock A, S10; Shaddock J H, S10; Sharrock R, S10; Shaw K, S10; Sherry F Dr, ?; Shivers K, ?; Simmonds I, S10; Sivil E W, S10; Skevington M, S10; Sleight Rachael A, S11; Smith Andrew, S11; Smith C, S8; Smith G, S10; Smith S, S10; Smith S M, S10; Speed R, S10; Speight H J W, S2; Spivey M, S10; Spurr S, ?; Steele T [Miss], S10; Steeples G [Miss], S17; Stern J, S30; Stewart F [Miss], S10; Stewart J, S11; Stewart R, S11; Stork R, SK; Sturman R W, S10; Sutton Alex, S10; Swift J, S11; Swift S, S10; Swycher Simon, S11; Sykes D A, B98 ;

Tang A W K, S11; Tang J, S11; Taylor G, DE; Tebbett E, CF6; Thompson A, ?; Thompson P, S11; Thorpe Rev D H, S7; Tiddy J N, S17; Tiddy S C, S17; Timm J, S10; Toft A, S10; Tomlinson, S1; Townsend R, S10; Trotter J, ?; Tucker Sonia, S10; Turner L [Miss], S10; Turner P B, BN1; Turner S [Miss], S5; Turnock D [Miss], S10; Tyler David, CV;

Uttley B, S10;

 Varley Andrew, S30; Velharde J D, S17;

Wainwright P, S10; Walmsley D D, S17; Walters Charlotte E, S8; Wassell P R, S11; Watson N, S6; Webber E H, BS9; Webster Helen Miss, S30; White N, S; Whiteley E, S10; Wildsmith B, S42; Wileman P S, RH12; Wilkinson Andrea, S12; Wilkinson K, S12; Wilkinson T, S10; Williamson N, S13; Wilson M B, YO13; Winfield J M, S10; Winston D, S17; Winston L, S10; Wish T E, ?; Wolstenholme M, PE19; Wood G, S18; Woodcock D H, S11; Wooddissee D, S11; Woodhead A J K, IG10 ; Woodhead Claire, S6; Wordsworth G, S30; Wosskow M, S; Wragg C M, DN21; Wright B [Miss], S11; Wright C C, S18;

Yeomans D, ?; Young Sarah (Miss), S10.